tel. 516 411 314; antykwariatsynopsis@gmail.com
shopping-bag Shopping Bag (0)
Items : 0
Subtotal : £0.00
View Cart Check Out

Antyki

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług dotyczących skupu drobnych antyków i przedmiotów kolekcjonerskich.

Urządzenie ładnego wnętrza, wymaga zapełnienia go, przedmiotami estetycznymi i z klasą. Priorytet poszukiwacza i zbieracza ustępuje wtedy chęci posiadania rzeczy cieszącej oko, będącą okazałym przedmiotem, ze swoją historią. Różnorodność tego, w co możemy wyposażyć nasze mieszkania i domy jest ogromna. Do dużych powierzchni świetnie będzie pasowało malarstwo, na przykład rodzimych twórców, tych najbardziej lokalnych – szczecińskich, takich jak Ludwig Most, czy Eugen Dekkert. Malarstwo wielkoformatowe – olejne, czasami wręcz monumentalne może ustąpić miejsca lżejszej i bardziej radosnej akwareli, w zależności od upodobań kolekcjonera.

 

Obiekty z metali: brązy, srebra, czy platery świetnie nadawać się będą jako „zwieńczenie” mebli. Pasująca do eleganckiego sekretarzyka cukiernica, czy może przyozdobiona w kwiaty żardiniera, zajmująca centralne miejsce na gościnnym stole.
Dodatkowym atutem tego typu antyków jest ich użytkowość, bo kto nie chciałby spróbować mokki z pięknie zdobionego serwisu, o szlachetnej proweniencji.
Kupno antyków interesuje nas też prywatnie, ponieważ doceniamy aurę, jaką roztaczają przedmioty o wysokim kunszcie wykonania. Zdobione powierzchnie sreber, kruche porcelanowe figurki, a może inne rzeczy jakie nam Państwo zaproponują. Na pewno będziemy zainteresowani skupem lub pomożemy ustalić cenę i historię przedmiotu.
Otaczajmy się pięknem.

Starocie