Zasady współpracowania z serwisem 1688

Zasady współpracy z platformą 1688 są dla klientów od pierwszych chwil czytelne. Pracownikom firmy należy wskazać, jakiego towaru się poszukuje w Chinach, a oni znajdą propozycję najkorzystniejszą odnośnie danych wyrobów. W następnej kolejności, zajmą się negocjowaniem w imieniu zleceniodawcę najlepsze warunki cenowe oraz powiązane stricte z realizacją zlecenia. Na chwilę przed finalizacją transakcji będą miały miejsce testy konkretnych wyrobów. Specjaliści którzy organizują tkanina z chin będą kontrolować wszystko na każdym etapie.

Zbierają wszystkie produkty do magazynu, sprawdzą je, a następnie przepakowują, by czegokolwiek nie zniszczyć. Można też oczekiwać tego, iż zajmą się wszystkimi kwestiami formalnymi w czasie odprawy celnej. Później zaś asortyment szybko przewieziony jest do Polski. Wszechstronne wsparcie w przewożeniu wyrobów z Chin jest doceniane. Zleceniodawcy, jacy mają jakiekolwiek zapytania, dowiadują się wszystkiego od specjalistów.

Oferta jest opublikowana na stronie internetowej. Dokładny profil działania platformy i to w jaki sposób z niej korzystać to także przydatne informacje, dostępne na stronie. Na tyle merytoryczne wsparcie przyda się szczególnie wówczas, gdy ktoś importuje towar z Chin pierwszy raz. Transakcje mają okazję dokonywać chińskie firmy pomiędzy sobą w swojej walucie. Firma ma siedzibę i magazyn w Chinach, co wyraźnie przyspieszy każdą realizację. Bezpieczne operacje handlowe wykonywane za pośrednictwem portalu 1688 są zagwarantowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić