Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Główne wiadomości na temat szałwii białej

ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Uroda

Właściwości lecznicze białej szałwii były już wiele lat temu udowodnione naukowo. Można o nich czytać też na witrynie GoldenTeacher. Zioło to oddziałuje przeciwutleniająco, a także wspomaga leczenie różnych chorób bakteryjnych i wirusowych. szałwia biała jest w stanie uwolnić także jony ujemne, neutralizujące jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one pochodzić przykładowo z pleśni lub z sierści zwierząt domowych. Z tego względu też minimalizuje ryzyko pojawienia się schorzeń związanych z układem oddechowym albo uczuleń.

Pozytywny wpływ białej szałwii potwierdzony jest w wielu badaniach naukowych. Potwierdzono, że biała szałwia może być pomocą w zapobieganiu schorzeń wywołujących nowotwór. Posiada także działanie zmniejszające stany zapalne oraz przeciwbakteryjne. Wybrane badania ukazały również, że w roślinie takiej znajduje się związki chemiczne biorące odpowiedzialność za zminimalizowanie stresu a także poprawę nastroju. Kiedy rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwolnić się od napięcia i od niepokojów. Można też spostrzec polepszenie, jeśli chodzi o jakość snu.

W serwisie podane jest również, w jakich miejscach białą szałwię można nabywać. Są to: sklepy zielarskie, sklepy aromaterapeutyczne, a także sklepy ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęki, wobec czego wystarczy je zamieszczać w naczyniu uodpornionym na ogień i podpalić. Biała szałwia ma słusznie przypisanych tak dużo wartościowych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz